Co robić z przedwczesnym wytryskiem u 18-latka?

witam mam 18 lat niedawno temu miałem pierwsze zblizenie z dziewczyną i miało dojsc do tzw pierwszego razu lecz odrazu po włozeniu członka nastopiło mocno podniecenie i odrazu wytrysk moge dodac ze mam też nadwrazliwosc żołedzi i nie wiem co z tym zrobic nie umiem opanowac podniecenia prosze o pomoc przez co moze sie tak dziac i co z tym robic?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 7 miesięcy temu

Dzień dobry.

Gdy jest brak kontroli nad wytryskiem przy rozpoczynaniu "dorosłej" aktywności - to tak ma prawo być i tak często bywa...

Aktualnie nie ma podstaw do rozpoznania "przedwczesnego wytrysku".

Jest duża szansa, że przy regularnych kontaktach sytuacja poprawi się wyraźnie.

O wizycie u lekarza seksuologa nie ma teraz co myśleć.

Jeśli ten przykry objaw nie wykaże tendencji do ustępowania w ciągu trzech miesiecy - to wtedy warto pomyśleć o konsultacji lekarza seksuologa.

Warto podkreślić, że podstawowy warunek to regularne kontakty ze stałą partnerką.

Należy starać się, by przerwy między "bliskościami intymnymi" nie były dłuższe niż tydzień.

Jest to szczególnie ważne, gdy jest włączona terapia farmakologiczna.

Pozdrawiam Świątecznie. JW 12/23