Co robić z ropieniem dziąsła?

Witam. Od dwóch tygodni mecze się z ropa w dziasle. Na początku było okropnie. Poszłam do chirurga szczękowego. Naciął mi w dwóch miejscach i założył dreny, przez kolejny tydzień chodziłam na wymianę drenów. W ostatnim dniu mi lekarz powiedział, że pięknie się goi i że jest ok. Że za tydzień wyrwanie zęba, ale muszę jeszcze na drugi dzień umówić się na wizytę do Pani doktor, która wykonała mi drenaż ropnia. Nie mogłam się dodzwonic/zapisać. Wybrałam antybiotyk Augmentin. Wizytę u chirurga szczękowego mam na 23 lutego 2021r. Problem polega na tym, że w dalszym ciągu czuje, że mam ropę. Od dziasla do kości policzkowej. Nie jest polik już spuchnięty tylko jak dotknę to czuje, że w tym miejscu coś jest. Jedynie na dziasle robi się "kulka" z ropa ale za chwilę znika i tak co jakiś czas. Pytanie co w takiej sytuacji mam robić? Czekać na wizytę 23tego czy na cito szukać kogoś innego? Czy jeszcze coś innego mogę zrobić w takim przypadku? Nie boli mnie to już. Dbam o higienę. 4 i 5 mam do wyrwania i właśnie przez te zęby robi się ten stan zapalny. Pozdrawiam

Witam Panią.

Z opisu wynika że czeka Panią ekstrakcja.

Jeśli Pani może zapisać się wcześniej na usunięcie problematycznego zęba to należy tak zrobić. Może ktoś z pacjentów wypisze się i znajdzie się wcześniejsze miejsce dla Pani?

Zawsze też można zapisać się do innej przychodni, gdzie terminy są krótsze.

Powodzenia

https://implantis.com.pl/