Co robić z tym pulsowaniem zęba?

Dzień dobry , dwa dni temu byłam u dentysty i robił mi ząb , dał też znieczulenie niestety po odejściu znieczulenia zaczęło bolec mnie dziąsło tam gdzie lekarz się wbił i również znajdujący się pod nim ząb, Nie mogę wogole dotykać tego zęba bo strasznie mnie boli i pulsuje . Czy to normalne po znieczuleniu , czy może to jakoś skutek uboczny znieczulenia ?

Proszę ponownie skontaktować się ze stomatologiem. Objawy mogą sugerować zarówno nieszczelne wypełnienie, jak i podostre zapalenie miazgi.