Co sprawdzić w 21. tygodniu ciąży?

Do pani doktor która jest kobietą ) ginekolog położnik Jestem w 21 tygodniu ciąży (dokładnie jest w ciąży od 26.03.2017 obecnie 5 miesiącu ciąży) dzisiaj dnia 15.08.2017 wymiotowałam czy jest to normalne, dodam że u lekarza nie byłam od początku ciąży, test robiłam domowy i wyszedł pozytywnie, nie chodzę do lekarza bo jestem polską muzumanką a w Polsce w miastach poznań i września woj.wielkoplskie często można spotkać się z rasizmem a to jest bardzo przykre dla mnie i dla dziecka które nosze pod sercem tak samo jak dla mojego narzeczonego z Afganistanu polska to kraj niby przyjazny dla każdego ale tak nie jest lekarze udawaja miłych ale tak naprawdę nie jest

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.