Co sprzyja wytwarzania katalzy?

Witam czy to prawda, że sok z cebuli wcierany w skórę głowy, sprzyja wytwarzaniu katalzy ? A co za tym idzie pomaga z przedwczesnym siwieniem. Od razu chcę dopytać co sprzyja wytwarzania katalzy ?

Z tą cebulą to ściema. Co do katalazy, to największe stężenie jest w... tabletkach z katalazą. Sprzedają je w internecie. Gdy już wyda Pan wiele pieniędzy, dowie się Pan, że nic się nie zmieniło, oprócz stanu konta.