Co takiego się dzieje z moim organizmem?

Witam, nie wiem co dzieję się z moim organizmem. Mam 29 lat, jestem kobietą, nie rodziłam nigdy. Przez całe swoje życie nie dbałam o siebie, jadłam w fast-fodach, gotowe dania, sporadycznie warzywa i owoce, paliłam papierosy, czasem nawet coś mocniejszego i nie miałam problemów ze zdrowiem. Od pół roku moje życie zmieniło się. Jadam regularnie 5 posiłków dziennie, nie palę niczego, od alkoholu zawsze stronilam, więc to się akurat nie zmieniło. Chodzę na siłownię 2-3 razy w tygodniu. Ważę 50 kg przy 160 cm, zawsze ważyłam w tej granicy, ale od 2-3 miesięcy, miewam okropne bóle brzucha, szczególnie podczas miesiączki, głowa boli mnie średnio co drugi dzień, czasami wymiotuję, wypadło mi 3/4 włosów z głowy, gdzie zawsze miałam tak gęste, że wszystkie koleżanki mi zazdrościły. Nie wiem co się dzieje. Łamią mi się paznokcie. Robiłam badanie krwi ob crp i wszystko w normie. Nie rozumiem co dzieje się z moim organizmem. Proszę o radę co mogę z tym zrobić.

nie wiem co dokładnie Pani oznaczała z krwi, najlepiej byłoby zgłosić się do swojego POZ celem badania ogólnego, zebrania wywiadu i wówczas lekarz będzie mógł cokolwiek sugerować. Być może konieczna będzie diagnostyka szpitalna