Co znaczą bóle obu ud od biodra z kolanami włącznie?

Witam od dłuższego czasu miewam bóle obu ud od biodra z kolanami włącznie. Praktycznie na nic nie choruje oprócz osteoporozy i oczywiście nerwicy.boli tak jakoś w środku uda.miałam w połowie października operację c5-c6 kręgosłupa szyjnego. Jest ok. Nawet nie odczuwam teraz bólu ledzwiowego. Także nie wiem. Dziękuję

W zaburzeniach nerwicowych dość często pojawiają się niespecyficzne dolegliwości somatyczne. Jeśli jest Pani leczona lekami przeciwdepresyjnymi to warto rozważyć zmianę preparatu na wenlafaksynę lub uloksetynę. One, oprócz dobroczynnego wpływu na stan psychiczny mają także działanie przeciwbólowe.