Co znaczą brązowe plamienia po poronieniu?

Witam poronilam 10 tyg byłam w szpitalu dostałam tab do pochwy i wypisano do domu po 4 dniach miałam się zgłosić badania ok usg wporzodku minęło poronienie było 3 listopada a 6 byłam na kontroli. 2 tyg krwawienie purzniej plamienia bronzowe lub rdzawa adzis rano wstałam z plamienie jak by to był okres czy mam się zgłosić do szpitala trochę się boję

Jeżeli krwawienie wypada w terminie spodziewanej obecnie miesiączki to nie musi Pani zgłaszać się do szpitala. Jeżeli jednak cokolwiek Panią niepokoi - proszę się nie wahać.