Co znaczą duszności po operacji usunięcia tarczycy?

Witam. Ponad miesiąc temu przeszłam operację usunięcia tarczycy. Jeszcze w szpitalu miałamdość poważną tężyczkę. Teraz przyjmuję wapń i hormony tarczycy. Jednak od czasu wyjscia ze szpitala po wenflonie mam zakrzep w okolicy nadgarstka. Wczoraj bardzo spuchły mi dwa palce u tej reki i nie moge ich za bardzo ruszac. Do tego ciągle odczuwam duszności i ból serca. Co mam robić? mój lekarz endokrynolog nie wie co może byc przyczyną i co dalej robić. Proszę o pomoc. Renata

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć, konieczny jest zapis ekg