Co znaczą niejednorodne zagęszczenia przy zarysie serca?

Przy zarsie serca po stronie lewej widoczne jest niejednorodne zageszczenie ok.14mm cien serca poszerzony jako wynik najprawdopodobniej utawienia przepony,aorta nieco wydluzona. Co mam robic? bardzo proze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza zlecającego badanie aby ocenił Ew wskazania do dalszej diagnostyki