Nieco nierówny zarys żebra lewego z zagęszczeniem

Panie doktorze proszę o interpretacje wyników. czy to nie rak? Na granicy górnego i srodkowego pola prawego płuca widoczny obszar nieregularnych pasmowatych zageszczeń o średnicy 12 mm . rysunek przywnekowy płuc niezytowo wzmozony. Wneki zageszczone. Cień lewej wydaje sie poszerzony. Przepona gładka. nieco nierówny zarys żebra lewego z zageszczeniem srednicy 10 mm w jego obrebie

Nie wiem w jakim celu było robione zdjęcie!? Nie znam innych ew. podejrzeń innych Pani chorób-jeśli takowe istnieją .Proszę wyjaśnić sprawę z lekarzem , który zlecał badanie - ja na podstawie tych danych nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! pozdrawiam , zż