Co znaczą obfite krwawienia przy stosowaniu Ovulastanu?

Witam, jest ok 3 miesięcy po porodzie. Od 11 dni przyjmuje ovulastan, a od 3 dni mam obfite krwawienie. Do tego wczoraj wieczorem pojawiły się wymioty, a w nocy biegunka. Przed ciążą przyjmowalam już te tabletki i nie miałam żadnych skutków ubocznych. Czy powinnam skontaktować się ze swoim lekarzem czy poczekać do kolejnego opakowania?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest pilna wizyta u lekarza ginekologa , czy miesiączka już wystapila po porodzie ? Karmienie piersia?