Co znaczą rany widoczne po laparoskopowym ujęciu przydatków?

Jestem po laparoskopi ujecia przydatkow z lewej strony .Po zdjeciu szfow okazalo sie ze sa jeszcze jakies inne wychodzace z rany co zrobic..i do tego tem.37.4...jakie powiklania...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza wykonującego zabieg lub chirurga po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć