Co znaczą te dolegliwości po powiększeniu ust?

Witam. 9 dni temu miałam powiększone usta kwasem hialuronowym. Po kilku dniach pojawiły się białe plamki na ustach, wyglądają jakby była w nich woda? Ciecz? Usta drętwieją, chciałam dodać ze taki stan ma tylko górna warga. Dziś byłam u lekarza i dostałam leki neurovit i pimafucort. Zastanawiam się nad rozpuszczenie kwasu ale lekarz mówi żeby jeszcze się wstrzymać. Co robić ? Czy to coś groźnego ?

Trudno oceniać na podstawie opisu. Jest Pani po konsultacji lekarskiej. Z lekarzem należy być w stałym kontakcie. Jeżeli dolegliwości nie ustępują lub nasilają się sugerowałabym rozpuszczenie kwasu hialuronidazą