Co znaczą te dwie kulki na ściance w pochwie?

Za tydzień idę do ginekologa, ale zapytam już tu, bo się boję. Wyczułam dwie "kulki" na ściance w pochwie. Dokonałam samobadania, ale te kulki były tak jakby za ścianą, tak jakby stykały się o kość ogonową. Po ich lekkim uciskaniu odczuwałam dyskomfort w podbrzuszu. Czy to może być coś bardzo poważnego? Miesiączka raczej regularnie, normalny cykl.

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć proponuję udać się do lekarza ginekologa