Co znaczą zmiany w komórkach nabłonka płaskiego?

witam odebrałam wynik cytologi ktory odpowiada grupie 3 wg papanicolaou. Jakość rozmazu : rozmaz nie w pełni zadawający, odczyn zapalny, erytrocyty ogólna ocena rozmazu: rozmaz nieprawidłowy Zmiany w komórkach nabłonka płaskiego: nietypowe komórki nabłonka płaskiego o nieokreślonym znaczeniu( ASC-US). Co to może oznaczac?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik nieprawidłowy, może wynikać z infekcji, wskazane włączenie leczenia i kontrolna cytologia po leczeniu.
Pozdrawiam