Wynik cytologii po leczeniu raka sutka

Witam serdecznie. Odebrałam wynik cytologi i jest napisane tak: Rozmaz odpowiedni do oceny. Stwierdzono obecnosc nieprawidłowych komórek nabłonkowych. SZczegółowy opis: Komorki nabłonka płaskiego nieprawidłowe(ASC)-nieokreślonego znaczenia (ASC-US) Uwagi: SUBATROFIA I ASC-US. Bardzo się martwię wynikiem, rok temu zakończyłam czerwoną chemię(rak inwazyjny sutka) obecnie biorę lek _clarzole. Z góry dziękuję za odpowiedz,pozdrawiam.

Wynik wskazuje na konieczność konsultacji ginekologa pod kątem rozważenia wykonania zbiegu diagnostycznego (w cytologii nie mam ewid zmian nowotworowych, ale nie można ich wykluczyć na 100%)