Co znaczy ból brzucha w dolnej części i w okolicach pachwin?

Witam od 2lat ciagle boli mnie brzuch glownie w dolnej czesci i po lewej stronie w okolicach pachwiny.na jednym z badan usg lekarz zauwazyl male zmiany mogace swiadczyc o endometriozie dostalam lek qlaira na 3mce po miesiacu na innym badaniu(rezonans kręgosłupa)uwidocznila sie torbiel na prawym jajniku 41mm potw.na usg torbiel prosta na prawym jajniku 56mm.bol coraz silniejszy doszly ciemnawe uplawy test roma ca125ok he4 67.6 algorytm 13.39% lat 31o czym to moze swiadczyc?co powinnam zrobic?pozd

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka i sadze ze może być konieczne badanie Tk . Proszę koniecznie udac się do lek ginekologa