Co znaczy ból żołądka w dołku, przelewanie, burczenie w brzuchu?

Objawy to: ból żołądka w dołku, przelewanie, burczenie w brzuchu. Ból w dołku podczas ruch i nawet minimalnym wysiłku. Straszny kwas w ustach, gardle. Czuję jakbym miała spalone gardło, przełyk, jama ustna. Ogólne osłabienie, temperatura 35,8, ale zimno i dreszcze. Co robić? Teraz przed Świętami na pewno nie dostanę się do gastrologa. Biorę od jakiegoś czasu emanerę i nie pomaga. Może zrobić test na helicobacter. Zawsze miałam jakieś problemy z błoną śluzową żołądka, ale teraz nie było powodu do takich objawów.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.