Co znaczy brązowe plamienie w 13. tc?

Witam. Jestem teraz w 13 tygodniu ciazy. To jest moja czwarta ciaza, z tym ze poprzednia byla pozamaciczna.. Dzisiaj bylam u lekarza, zrobil usg i powiedzial, ze wszystko w porzadku z dzieckiem, a lozysko jest na tylnej scianie. Po przyjsciu do domu dostalam brazowego plamienia. Od poczatku ciazy mam luteine 2 razy dziennie. Nie wiem co powinnam zrobic. Kobieta 34 lata

Lek. Michał Lenard

We wczesnej ciąży plamienie jest częstym objawem, które nie powinno budzić niepokoju. W razie wystąpienia większego krwawienia należy skierować się do szpitala. Pozdrawiam!