Co znaczy Discordered proliferative endometrium?

witam , proszę o interpretacje wyniku łyżeczkowania : discordered proliferative endometrium . Łyżeczkowanie wykonane w wyniku przedłużonego ponad dziecięciodniowego krwawienia miesiączkowego. Kobieta lat 47. Z lekarzem jestem umówiona na wizytę po pierwszej miesiączce po łyżeczkowaniu w celu wykonania cytologii i om ówienia wyniku. Jakie ewentualnie badania muszę zrobić , aby mieć komplet badań .

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na zaburzenia proliferacji endometrium . Sadze ze wskazane jest wykonanie badań hormonów płciowych