Co znaczy gruczolak cewkowo kosmkowy z śródnabłonkową neoplazją małego stopnia?

Witam mam 41 lat. Miałem edoskopowe wycięcie polipa jelita grubego. Wynik to: Gruczolak cewkowo kosmkowy z śròdnabłonkową neolazją małego stopnia. Utkanie gruczolaka nie przekracza blaszki mięsniowej błony śluzowej. Moje pytanie czy to jest cos groznego czy moge spac spokojnie? Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna odpowiednio częsta kontrola lekarska , proszę koniecznej udac się do gastroenterologa