Co znaczy łagodne zapalenie wyrostka z nawrotami?

Witam czy jest cos takiego jak łagodne zapalenie wyrostka z nawrotami, gdyż nie mam takiego "książkowego ataku wyroatka" jednak,że mój wyrostek jest dość duży gdyż ma średnica wynosi 6mm, a co jakiś czas mam bóle w tym miejscu kruczenie jakby takie bulgotanie i wzdęcia a zarazem obawiam się zabiegu czy mozna leczyć takie przejściowe zapalenia wyrostka czy jednak kwalifikuje sie juz do operacji proszę o porade

Lek. Tomasz Budlewski

zależy od objawów w badaniu bezpośrednim oraz wyników badań dodatkowych,