Objawy zapalenia wyrostka robaczkowego u dziecka

Witam otoz moja corka ma 4lata i 4 mies ostatnio pare razy oddawala w malych ilosciach mocz, ze 2 tyg temu poskarzyla mi sie na bol brzucha w okolicy prawego biodra i po paru minutach jej bol sam przeszedl. 8 lutego br znowu mi sie poskarzyla na ten sam bol i rowniez sam przeszedl, 9 lutego natomiast wieczorem ok 20 poskarzyla sie na bol brzucha w okolicy pepka. o polnocy zaczela wymiotowac i mowila ze jej zimno. w nocy nie mogla spac. czy to moga byc objawy zapalenia wyrostka robaczkowego?

Być może, ale jeśli objawy nie rozwinęły się dalej - dziś jest 13.02, więc nie wiem co dalej dzieje się z dzieckiem (a tak się z reguły dzieje w czasie ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego co ewidentnie doprowadza do nasilenia dolegliwości i do operacji) to raczej nie było to zapalenie wyrostka robaczkowego. Objawy mogą sugerować występowanie ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. W takim wypadku radzę bezpośrednio skonsultować się z pediatrą i ewentualnie wykonać morfologię krwi i CRP. O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu.