Co znaczy lekko krzywa przegroda nosowa?

Tk.zatok wykazało lekko krzywa przegrode przerost blony w szczekowych i sitowiu.i niedroznosc w nich.objawy to mowa nosowa przytkanie nosa osłabiony wech.w oczekiwaniu na zabieg dostałam steryd do nosa który długo stosowalw lutym zachorowała na grypę potem zapalenie zatok.jestem po chorobie miesiąc.mam osłabiony wech bardzo,suchość w nosie uczucie potwornego szczypania przegrody.mam oleiste krople.nic nie pomagają.boje się że to zanik blony sluzowej.choruje też na nerwice lękowe.

Dzień dobry!
Na pytanie o dolegliwości związane z krzywą przegrodą z pewnością najlepiej odpowie Pani lekarz prowadzący i to z nim warto konsultować wszelkie objawy.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska