Co znaczy NP z dobrze odgraniczony obszarem hiperechogonicznym?
Co to znaczy ? NP z dobrze odgraniczony obszarem hiperechogonicznym ok.7mm- najpewniej naczyniak lub zwapnienie.NL z dobrze odgraniczonym , nieco niejednorodnym obszarem o wymiarach ok 11x8mm w solnej połowie o cechach naczyniaka . Śledziona jednolita powiększona ok 12,9x4,4cm. Dodam, że czekam na TK.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Badanie wskazuje na obecność naczyniaków n prawej i lewej nerce oraz na powiększenie śledziony. TK da prawdopodobnie dokładniejszy obraz zmian. Pozdrawiam!