Co znaczy takie rozpoznanie?l e moim badaniu trzustki?

Proszę o interpretację wyniku, fragmenta para glandularum normotypium duodeni. Rozpoznanie nieresekcyjny guz głowy trzustki z naciekiem na dwunastnicę.kobieta lat 75

Antoni Leja

Dzień dobry. Zwrot po łacinie oznacza normotypowe fragmenty okołogruczołowe dwunastnicy i jest to prawdopodobnie łaciński opis wycinka histopatologicznego pobranego podczas endoskopii.