Co znaczy ten pęcherzyk ciążowy?

Witam serdecznie,mam 44 lata,jestem po ciąży pozamacicznej oraz ciąży heterotopowej,ostatnia ciąża była 12 lat temu,mam usunięte przydatki w całości po stronie prawej oraz częściowo po stronie lewej z zachowaniem fragmentu jajnika w celu miesiaczkowania,podczas operacji zostal wykonany zabieg w celu nie możności zajcia w ponowną ciążę.Od paru tygodni czuje sie źle,wstrzymała sie mi miesiączka,jestem senna.Na wczorajszej wizycie lekarz stwierdził pecherzyk ciążowy w macicy 5mm,jak to możliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Bardzo bardzo rzadko po tego,typu zabiegu jest mozliwosc ciąży. Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac sie do lekarza ginekologa