Co znaczy ten stan po częściowej resekcji wątroby?
Witam wszystkich na tym forum.. Proszę o pomoc o interpretacje opisu: TK jamy brzusznej, stan po częściowej resekcji wątroby, " W jamie brzusznej pojawiły się o różnej wielkości o hyperdensyjnej obwódce w fazie tętniczej ogniska -największe przy bliźnie o średnicy około 4,3cm o charakterze metastatycznym ". Z góry dziękuję i pozdrawia d.r

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania wskazuje na obecność zmian nowotworowych. Konieczna jest wizyta u lekarza zlecającego badanie, który zinterpretuje jego wynik i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!