Co znaczy wyczuwalny guzek koło odbytu?

Witam mam 23 lta męzczyzna mam troche krępujący problem gdyz podczas kąpieli wyczułem koło odbytu bąbel i nie wiem co z tym robić nic nie boli ani nic nie wiem czy to z ćwiczeń siłowych czy jak ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Trudno ocenić zmianę bez jej obejrzenia, może to hemoroidy, torbiel... W razie niepokoju sugeruje jednak wizyte u lekarza rodzinnego.