Co znaczy wydzielina z pochwy w 25. tc?
Witam, Mam za sobą 25 tygodni ciąży i zauważyłam na bieliźnie galaretkowata substancje. Czytałam o czopie sluzowym, ale to dużo za wcześnie. Ponadto, tej wydzieliny było mało. Odrobine pobrudzona bielizna i jeden „rulonik”. Co to może oznaczać ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Takie plamienia mogą występować naturalnie. W przypadku nasilenia się objawów sugeruję wizytę u ginekologa prowadzącego ciążę. Pozdrawiam!