Co znaczy plamienie w 4. tc?

Witam jestem w 4 tygodniu ciąży byłam w czwartek u ginekologa bo wystąpiło u mnie plamienie ale po badaniu pani doktor stwierdziła że mam krwawienie przepisała mi Luteine ale cały czas krwawienie co prawda mniej niż na okres czy tak powinno być?

Lek. Michał Lenard

Plamienie może występować naturalnie w pierwszych tygodniach ciąż. Jeśli u Pani występuje krwawienie, to istnieje ryzyko poronienia, dlatego sugeruję przyjmować dalej zalecone leki i pozostawać pod opieką ginekologa. Pozdrawiam!