Co znaczy, że inne uszkodzenia wątroby nie są definiowalne?

Witam, od dwóch miesięcy moja dziewczyna 31 lat narzeka na bóle brzucha i wzdęcia nie może podnieść niczego 5kg torby z zakupami ponieważ odczuwa ból. po wizycie w szpitalu i Tomografii komputerowej lekarz stwierdził ,że "W wątrobie występują dwie małe zmiany hipodensyjne, raz w segmencie 7 subdiagragmatycznym o wielkości 1 cm, oraz w segmencie 8 również o wielkości 1 cm. Inne uszkodzenia wątroby nie są definiowalne." Czy to coś groźnego? proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Są to bardzo małe zmiany, raczej niegroźne, wskazana okresowa kontrola i kontrola w poradni hepatologicznej.