Co znaczy, że mam czyste zatoki, prawidłowo powietrzne?

Witam, dostałem skierowanie na RTG zatok. W badaniu wykazano, że mam czyste zatoki, prawidłowo powietrzne. Jednak codziennie rano budzę się z zatkanym nosem (kataru w nosie nie mam, ale mam podobną do kataru wydzielinę w gardle, którą muszę odkrztuszać). Wcześniej lekarze bez RTG przepisywali mi leki na zatoki typu Clatra, jeszcze wcześniej brałem jakieś dziwne sterydy do nosa w zawiesinie od laryngologa, ale nic... Jakieś sugestie? Pod jakim kątem się badać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest ponowna wizyta i lekarza laryngologa ponownie