Co znaczy żółta skóra na dłoniach, wręcz pomarańczowa i częsty kał koloru czarnego?

Mój mąż ma 29 lat. Od kilku miesięcy jego stan zdrowia się pogarsza. Objawy to : żółta skóra na dłoniach wręcz pomarańczowa, częsty kał koloru czarnego, bóle w lewej części klatki piersiowej, brak apetytu, problemy z oddychaniem, wiem że połowa objawów jest spowodowana depresja i atakami paniki ale nie tłumaczy to żółtej skóry i tego że z dnia na dzień się gorzej czuje, brak apetytu I bóle brzucha, czasami zdarzają się wymioty, zmęczenie ale ma problemy ze spaniem, albo kilka godzin albo 12, bóle mięśni... Itd a lekarze angielscy nie znają przyczyny i mówią że wszystko jest w porządku...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badania z krwi oraz usg jamy brzusznej i następnie Ew szersza diagnostyka