Co zrobić aby mieć czystą i ładną cere ?

Witam, mam problemy z trądzikiem i jeszcze te zaskórniki... Próbowałem róznych rzeczy, maseczek, peelingów ale nic jakoś nie działa. Może mógłbym iść na oczyszczanie kawitacyjne? Co by mi pomogło, jaki preparat? Może Garnier 3in1 albo jakaś Perfecta no problem, czy co? Hmm mam link z moja cerą, tam są 3 zdjęcia, sorki za taki widok, no ale chodzi mi o to żebyście zobaczyli i poradzili coś na moja trądzikowa cerę, żeby stała się czysta i ładna, proszę o odpowiedź, z góry dziękuje... LINK ---> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61ac9139cb9894be.html

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Szanowny Panie,

Najprawdopodobniej potrzebuje Pan silnejszego działania, niż kosmetyki dostępne w hipermarketach. Dobrze byłoby udać się jednak do dermatologa, gdyż ocena na podstawie zdjęć nie może być dokładna. Lekarz musi obejrzeć z bliska wszystkie wykwity, zadać dodatkowe pytania. Dopiero wtedy możliwe będzie opracowanie najwłaściwszego dla Pana problemów postępowania.
Dostanie Pan recepty na preparaty lecznicze oraz porady jak i czym pielęgnować skórę.

Pozdrawiam serdecznie

0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty