Co zrobić, aby mieć ładną twarz bez wągrów?

Witam. Mam problem z moją cerą, a szczególnie nosem, na którym jest dużo wągrów i nie mam pojęcia, jak je usunąć. Mam 14 lat i używam nową serię z Garniera (tę czerwoną) i nie widać żadnych rezultatów. Byłam u kosmetyczki na zabiegu oczyszczania i niestety po jakimś czasie znowu pojawiły mi sie wągry i dodatkowo jeszcze krostki na czole, brodze i polikach. Bardzo proszę, aby pan/pani mi pomogła i napisał/napisała, jakie kosmetyki, z jakiej marki powinnam stosować. Bardzo proszę o pomoc. Z góry DZIĘKUJĘ. Ewelina

KOBIETA, 13 LAT ponad rok temu

Trądzik - jak prawidłowo dbać o skórę?

Witam!

Dobranie właściwej pielęgnacji i ewentualnie leczenia wymaga zdiagnozowania problemu. To możliwe podczas wizyty u dermatologa. Zależnie od występujących zmian, indywidualnie zaproponuje odpowiednie preparaty do pielęgnacji i leczenia.

Poniżej zamieszczam link do artykułu, który może Cię zainteresować: Sposoby na trądzik.

Pozdrawiam serdecznie

Lekarz w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Oddział I Wewnętrzny.
0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty