Co zrobić, jeśli dziewczyna brzydzi się seksem?

Moja dziewczyna brzydzi się seksem, wszystko ją brzydzi z tym związane, czy kiedyś w końcu jej to przejdzie? mamy po 18 lat, i chciałbym z nią to zrobić, ale ciągle mnie zdwodzi, brzydzi ją to, co mam robic ? kocham ją !

Witam
Do seksu , jak do innych intymnych spraw trzeba być przygotowanym , jeśli jest do tego nie przekonana to nie powinien pan naciskać i dać jej samej wybrać. Ta decyzja powinna być zaakceptowana przez obie strony i obie strony powinny być przygotowane. Co do tego, że ja to brzydzi, to proszę jak najwięcej rozmawiać, nikogo nie wolno zmuszać, ani wywierać presji. Pozdrawiam

Dzień dobry.

Trudno powiedzieć, co mógłby Pan zrobić w opisanej sytuacji, warto jednak mieć na uwadze, że Pana dziewczyna ma pełne prawo do niepodejmowania współżycia - niezależnie od przyczyn.
W tej sytuacji doradzałbym przede wszystkim przyjęcie do wiadomości, że "bycie razem" to mnóstwo innych intymnych i bliskich sytuacji, które warto pielęgnować i rozwijać. Pan tymczasem całkowicie wydaje się zapominać o tym i skupia się wyłącznie na tym, że "chciałby Pan to zrobić", w ogóle nie biorąc pod uwagę potrzeb partnerki i nie szanując jej braku gotowości do seksu.
Sugerowałbym konsultację seksuologiczną bądź psychologiczną, podczas której mógłby Pan zapoznać się ze specyfiką psychologii i seksualności kobiety, dzięki której zrozumie Pan być może różnice między potrzebą seksu u mężczyzny i u kobiety, a także sens słowa "kocham".

Pozdrawiam i powodzenia.