Co zrobić w przypadku braku apetytu u nastolatka?

Witam.Moim problemem jest 17letni syn.A dokladnie to ze je bardzo malo zeczy.Nie jada mies tyljo piers kurczaka z zup je tylko rosol.nie je dan macznych ani pierogow ani kopytek.rece opadaja.Nie tknie warzyw a z owocow jedynie maliny truskawki i banany.Je spagetti cerry z kurczakiem frytki burgery.nalesniki.Co powinnam zrobic?jak naklonic go do jedzenia?Jestem bardzo zmartwiona .Gdy byl maly jadal wszystko.Prosze o rade.pozdrwaiam

Witam, trudno ocenić z Pani krótkiej informacji czego wynikiem jest opisana przez Panią sytuacja nie mniej jednak warto poobserować syna. Dobrze było by też zrobić podstawowe badania, może to stres.
Warto pisać codziennie co syn zjada - i wówczas ocenić czy jego dieta jest rzeczywiście tak uboga. Byc może taki ma chwilowy okres.