Co zrobić w przypadku nadmiernej potliwości oraz podwyższonej temperatury ciała?

Sertralina biorę sertralinę i strasznie się meczę wcześniej po escitalopramie było jeszcze gorzej byle wysiłek a mnie łapią jakby skurcze mięśni i brakuje mi tlenu przez co to jest spowodowane może DODATKOWO powinienem brać Magnez Żelazo Potas Sód??? lub i pić dużo więcej wody bo dodatkowo strasznie się pocę i mam podwyższona temperaturę ciała? Jak temu zaradzić ? dzięki za odpowiedzi :) pozdrawiam :D

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie, po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie.