Co zrobić w przypadku niskiego ciśnienia, złego samopoczucia, senności, bólu i zawrotów głowy?

Witam, prosze o porade, szukam pomocy juz wszedzie. Co w przypadku, gdy mam niskie cisnienie (dzisiaj np.85/55, zdarza sie nizsze), bardzo zle samopoczucie tzn.drazliwosc, wieczna sennosc, nerwowosc, placzliwosc. Bole, zawroty glowy, mroczki przed oczami, bole w.klatce piersiowej (gdy sie mocno czyms stresuje, domyslam sie, ze nerwobole). Najgorszym moim problemem jest przewlekla bezsennosc, ktora doprowadza mnie do szalu. Spie po 2-3'godziny dziennie, sa noce.kiedy nie moge w ogole zasnac (raczej unikam drzemek w ciagu dnia). Po konsultacjach z psychiatra stwierdzono u mnie nerwice i stany depresyjne. Dodam, ze biore euthyrox 75 (po poporodowym zapaleniu tarczycy, wyniki tsh sa juz ok). Najwazniejsza informacja, to to iz jestem w 18 tygodniu ciazy. Czy naprawde nie moge brac nic na poprawe swojego stanu? Czy jakiekolwiek leki bede.mogla zaczac przymowac dopiero po porodzie? Do jakiego ewentualnie specjalisty powinnam sie jeszcze udac (oprocz ginekologa i psychiatry)? Z lekow przyjmuje jeszcze (jedynie w tragicznych sytuacjach, gdy nie spie kilka dni z rzedu zolpidem (tu dodatkowe pytanie, czy rzeczywiscie jest bezpieczny w ciazy)? Z gory dziekuje za pomoc.

Ważny stan Pacjenta, objawy kliniczne , inne schorzenia, stosowane leczenie . Konieczna pełna konsultacja ; wywiad, badanie, ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, omówienie wyników badań i dotychczasowego leczenia. Pozdrawiam i zapraszam