Co zrobić w przypadku zalegającej w przełyku flegmy?

Dzień dobry Od kilku miesięcy mam problem z zalegająca flegma w przelyku . Najgorzej jest rano , kiedy muszę to odpluc , bo to mi tak przeszkadza ze aż mnie mdli. Wydzielina jest gęsta i ma kolor biały lub lekko źolty , czasami pojawiają sie w niej żyłki krwi ? Od czego to mize byc , zwłaszcza ta krew ? 3 miesiące temu miałam gastroskopie i z przełykiem było w porządku.Miewam zgage wiec od miesiąca biorę leki na zmniejszenie kwasu w żołądku Emanere 40 . Wiec martwi mnie ta flegma i żyłki krw w niej . Dodam ze kaszlu ani kataru nie mam .

Lecz dalej refluks, stosuj dietę antyrefluksową, śpij na półsiedząco. Na zgagę np Polprazol bierze sie przed śniadaniem pół godziny i przed obiadem a przed spaniem Ranigast 150 mg przez 3 miesiące.