Co zrobić z podrażnieniem po depilacji?

Witam, dwa dni temu miałam wykonaną depilacje laserową bikini. Dzień później umyłem to miejsce płynem do higieny intymnej, niestety zawierał w swoim składzie alkohol. Tego samego dnia wargi sromowe zaczerwieniły się i bardzo swędzą, mam wrażenie ze to odczucie jest coraz silniejsze. Czy może to być reakcja na przeprowadzony zabieg? Czy powinnam jakoś zareagować, czegoś uznawać, czy czekać na ustąpienie objawów? Może powinnam zgłosić się do ginekologa?

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa, aby mógł zobaczyć Pani zmianę i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz