Co zrobić z tą puchlizną po mezoterapii?

Dzień dobry, 2 tygodnie temu miałam wykonywaną mezoterapię mikroiglową preparatem filorga. Niestety zaraz po zabiegu pojawiło się duże opuchniecie a ślady po nakłuciach byly bardzo widoczne. Osoba wykonująca zabieg zapewniła mnie ze to normalne i w ciągu 14 dni zniknie. Mineło 16 dni, a ślady po igle są nadal widoczne i wypukłe, wchłoneły się tylko nieznacznie przy zewnętrznym kąciku. Ja nadal jestem zapewniana że to zniknie i konsultacja lekarska nie jest potrzebna. Jak długo takie ślady będą widoczne? Jestem przerażona ponieważ wygląda to nieestetycznie, nie jestem w stanie ukryć tego nawet makijażem. Proszę o radę. Dziękuję i pozdrawiam

Proszę pilnie zgłosić się na wizytę kontrolę do lekarza, który wykonał zabieg. Jeśli zabieg został wykonany przez osobę bez wykształcenia medycznego, proszę udać się do lekarza doświadczonego w leczeniu powikłań po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.