Codzienny ból głowy i lęk o zdrowie a nerwica

Witam. Od kilku dni boli mnie głowa, codziennie. Potrafi ona nawet cały dzień. Gdy idę się położyć spać to dopadaja mnie myśli przy czym zaczynam płakać. Wyobrażam sobie że choruje na raka. Ostatnio zaczęło się u mnie pojawiać na placu brud od złotego pierścionka. Co się ze mną dzieje? Czy to może być nerwica.

Dzień dobry, tak mogą to być objawy nerwicy, które jednak należy zdiagnozować u specjalisty. Zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty - specjalsta zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.