Codzienny ból serca u 18-latki a skierowanie na oddział kardiologiczny

Witam mam 18 lat. Prawie codziennie boli mnie serce, kłuje. Idę na spacer czy coś ciężkiego robię to ciężko oddycham. Mam zrobione ekg jest dobre, miałem wczoraj założony holter ekg a dziś zdjęty był, a na 7 października mam próbę wysiłkową a dopiero pewnie do lekarza pójdę. Ja nie dociągne tak dłużej. Może pójść do lekarza rodzinnego po skierowanie na oddział kardiologiczny? Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie tak krótkiego opisu zdecydować czy kwalifikuje się Pani do hospitalizacji na oddziale kardiologicznym. Jeśli czuje się Pani źle proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który ew. wypisze skierowanie.