Cotygodniowe plamienia z pochwy i brak okresu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, Mam34 lata, ostatni okres miałam12.02. od tamtej pory nie ma nic oprócz regularnych cotygodniowych plamień trwających ok 1 dnia. Byłam u jednego lekarza17.03 który stwierdził badaniem usg ze jest ok i przepisał luteinę . luteinę brałam według zaleceń jednak okresu nadal brak.W 38 dniu cyklu zrobiłam test ciążowy wynik był negatywny.Znów odwiedziłam pana doktora który tym razem stwierdził ze to zakażenie grzybiczne, zapisał leki i jak wybiorę zrobimy badania.Czy mimo to może to być ciąża?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w razie wątpliwości sugeruję powtórzyć test ciążowy i ew. oznaczyć poziom beta-hCG we krwi, jednak na podstawie opisu ciąża wydaje się być mało prawdopodobna.