Cuchnięcie z ust i biały nalot na języku

Wiek 29 lat.mam problem z tak zwano halitozo zęby mam zdrowe muj stomatolog powiedział mi ze to moze być przez refluks żąłądkowy ale jestem po operacji 4 tydzień bo tabletki mi nie pomagały i nadal mi sie utrzymuje ten nieprzyjemny zapach zust i mam biały nalot na jezyku czasami czuje zapach kapusty gnilny nie raz mysi i mam słodki posmak w buzi a jak mi się zdarzyło wymitować to na czarno jak fusy z kawy i czasami boli mnie z prawej storny i tak jak by mi coś chciało wątrobe rozerwać

Witam serdecznie,
Fusowate wymiociny oznaczają krwawienie z przewodu pokarmowego - koniecznie należy ustalić źródło krwawienia. Opisana sytuacja wymaga na pewno dalszej diagnostyki - nieprzyjemny zapach z ust może mieć wiele źródeł, nie tylko stomatologicznych. Oprócz konsultacji stomatologicznej ze zdjęciem RTG panoramicznym, warto udać się na konsultację laryngologiczną. Może to być np. stan zapalny migdałków.