Cukrzyca - czy to ona jest przyczyną moich dolegliwości?

Witam. Mam 29 lat, od około roku męczą mnie różne dolegliwości, niestety lekarze odsyłają mnie od drzwi do drzwi. Do niedawna było mi ciągle zimno (nawet przy upale), miałam wiecznie zimne dłonie i stopy (niską temperaturę ciała, słabe ciśnienie), ciągle nie gojące się zajady w kącikach ust, uczucie zmęczenia, zawroty głowy. Oprócz tego zauważyłam bardzo duży spadek masy ciała przy niezmiennym apetycie i chyba z tym związany, zanik miesiączki. Mam bóle i uczucie ciężkości nóg. Odczuwam częste skurcze i drętwienie kończyn, a od niedawna dziwne skurcze w okolicy klatki piersiowej w nocy lub nad ranem (przeszywający ból od krtani do brzucha). Co mi dolega? Czy to cukrzyca?

Witam.

Objawy przez Panią opisane wymagają niezwłocznego wdrożenia własciwej diagnostyki. Konieczne jest zebranie solidnego, szczegółowego wywiadu lekarskiego, uzupełnionego wnikliwym badaniem fizykalnym. Informacje uzyskane w ten sposób będą kluczowe dla dalszego postępowania. Ważne, by udała się Pani do doświadczonego specjalisty chorób wewnętrznych (internisty), który potraktuje Panią "całościowo", a nie skupi się na jednym wybranym problemie.

Pozdrawiam