Ćwiczenia dla 16-miesięcznego dziecka, które jeszcze nie chodzi

Mój syn ma 16 miesięcy i w dalszym ciągu nie chodzi, samodzielnie również nie stoi. Bardzo mnie to niepokoi ponieważ od dłuższego czasu nie zaobserwowałam widocznych postępów.Czy są jakieś ćwiczenia które moglibyśmy wspólnie wykonywać aby przygotować go do chodzenia. Lekarz ortopeda twierdzi, ze jego biodra i nóżki są już gotowe do chodzenia, rozwój umysłowy również przebiega prawidłowo.

koniecznie proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie do neurologa i do Ośrodka dziennej rehabilitacji dla dzieci celem rehabilitacji wieku rozwojowego bo wyraźnie jest to opóźnienie rozwoju trzeba fachowo stymulować rozwój a u neurologa diagnozować przyczynę( może USG przezciemiączkowe jeśli jest ciemiączko, może EEG, ,konieczne jest badanie neurokinezjologiczne) nie ma co zwlekać.